Logo BE-MASTER

Mobile menu

POLECAM

Potraktuj to miejsce w sieci jako swoją elektroniczną teczkę, kalendarz Twojego rozwoju. Znajdziesz tutaj ofertę aktualnych treningów szkoleniowych, spotkań organizowanych przez BE-MASTER.

Tutaj także, będę polecała wydarzenia, książki, narzędzia, które pomogą Ci w Twoim indywidualnym treningu mentalnym.

Znajdziesz tutaj także pomysły na rozwój proponowane przez czytelników i wiele innych niespodzianek.

To nasze wspólne miejsce do wzajemnego rozwoju.

 

PROPOZYCJE ROZWOJOWE:

RUBINOWY OGRÓD KOBIET - weekendowy trening coachingowy dla kobiet.

Dobrze zacząć Nowy Rok to zacząć go od siebie. Mam dla Ciebie coś specjalnego.

Trening wyjazdowy tylko dla kobiet (okolice Bielska – Białej) w styczniu 2015 r. (rozpoczniemy w piątek popołudniu, a zakończymy w niedzielne południe).

Będziemy pracować nad celami i naszą kobiecą intuicją, odkrywać siebie w tańcu intuicyjnym, ćwiczeniach, jeść dobre, zdrowe posiłki i rozmawiać do woli.

Szczegóły wkrótce :)

 

PUDŁO Z NARZĘDZIAMI

Szukasz motywacji, kreatywnych ćwiczeń? Na stronie https://www.salto-youth.net/tools/toolbox/ znajdziesz tysiące ćwiczeń proponowanych przez ludzi z całego świata w różnych obszarach tematycznych. Możesz wykorzystać do rozwoju własnego lub ludzi, z którymi działasz, pracujesz. Plusem jest zakres tematyczny, minusem – strona jest dostępna tylko w j. angielskim. Potraktuj to jednak jako wyzwanieJ

 

KULTURALNIE W NECIE

Polecam Wam ciekawą stronę: www.kulturadostepna.pl Można tam znaleźć repertuar kin, teatrów, imprez w całej Polsce (trzeba wybrać miejscowość w wyszukiwarce), często w promocyjnych cenach. Jak poświęcicie tej stronie trochę czasu to znajdziecie też legalne źródła książek, filmów w Necie (na początku jest to żmudneJ).  Sama korzystam i polecam.