Logo BE-MASTER

Mobile menu

INTEGRALNY WOMEN COACHING BE-MASTER

Cykl popołudniowych warsztatów dla kobiet

Zapraszam wszystkie kobiety na cykl popołudniowych warsztatów, podczas których będziemy budzić poczucie spójności, integralności w życiu na poziomie ciała, duszy i umysłu. Połączymy to, co twórcze i rozwojowe z tym, co praktyczne (realizacja marzeń, kariery, celów). Te warsztaty to poszukiwanie sensu życia w sobie.

Do stworzenia cyklu warsztatów 'INTEGRALNY WOMEN COACHING BE-MASTER' zainspirowały mnie same kobiety, który uczestniczyły w warsztatach lub coachingu BE-MASTER. Wspólnie zauważyłyśmy jak ważne i potrzebne jest miejsce i czas, w którym kobiety w swoim gronie będą mogły zadbać o siebie i swój rozwój. Miejsce, w którym będą mogły czerpać inspirację do rozkwitu, siłę do działania i realizowania marzeń, wsparcie w osiąganiu swoich celów. Miejsce, w którym będą wysłuchane i docenione.  Stworzyłam ten cykl, bo sama chcę uczestniczyć w takich spotkaniach.

 

Do kogo adresowane są warsztaty?

Cykl popołudniowych spotkań w kobiecym gronie 'INTEGRALNY WOMEN COACHIG BE-MASTER' jest pomyślany dla kobiet w różnych wieku i etapach swojego życia. Chodzi o to, aby regularnie dzielić się doświadczeniem z innymi.

To warsztaty dla tych z nas, które:

  • już realizują się zawodowo i chcą efektywnej osiągać swoje cele,
  • potrzebują motywacji do działania, zmiany,
  • chcą zacząć żyć tak, jak chcą, a nie tak, jak muszą lub powinny (bo tak wypada),
  • myślą o coachingu jako formie rozwoju,
  • czują się wyczerpane, wypalone, nie wiedzą szans na zmianę,
  • chcą się dobrze poczuć ze sobą i innymi w relacjach,
  • szukają sensu w swoim życiu,
  • lubią kobiecą energię.

To mentalny fitness dla Ciebie i kobiet w Twoich otoczeniu. Dwa popołudnia w miesiącu, które mogą sprawić, że Twoje dni będą po prostu pełniejsze. Obudzisz w sobie odwagę, aby wreszcie ruszyć naprzód i spełnić swoje marzenia oraz mówić otwarcie o potrzebach. Zasługujemy na to. Po prostu. Każda z nas. Mam takie marzenie, aby Uczestniczki tych warsztatów stały się 'latarniami', które pokażą światło ze swojego wnętrza innym i zachęca ich do fascynującego doświadczania życia (także kiedy jest trudno). Dobrze jest najpierw ogrzać siebie, aby potem innym ofiarować ciepło. 

 

Program warsztatów dla kobiet

Chcę żebyś wiedziała na co przeznaczymy te sześć spotkań, dlatego poniżej przedstawiam Ci zakres tematyczny, który planuję na dane spotkanie. Oczywiście, najważniejsze są Wasze potrzeby i to za nimi pójdę jako coach. Każdy warsztat to praca w grupie oraz zadanie domowe, po to, aby realnie wprowadzać zmianę w życiu.

WARSZTAT 1:

TAKA JA - AUTENTYCZNOŚĆ

Harmonogram: ważne pytanie, Twój portret emocjonalny i życiowy, spotkanie z Twoim cieniem, linia życia.

Zadanie domowe: Praca z inspirującym tekstem.

WARSZTAT 2:

JA W RELACJI

Harmonogram: wnioski z pracy z tekstem, Twoje schematy i wzory w związkach, JA w relacji – diagnoza osobista, twórcza wizualizacja (pożegnanie starej relacji i otwarcie się na nowe).

Zad. domowe: List.

WARSZTAT 3:

JA W WOLNOŚCI

 

Harmonogram: wnioski z pracy domowej, kamienie winy (ćwiczenie z poczuciem winy), wybaczenie sobie (list z przeprosinami do siebie), praca z lękiem, praca ze stawianiem granic, twórcza wizualizacja – zakorzenienie w teraźniejszości.

Zad. domowe: Sztuka cierpliwości.

WARSZTAT 4:

MOJE POTRZEBY

Harmonogram: wnioski z pracy domowej, idealny partner, jak mówić o Swoich potrzebach - komunikat 'JA', sztuka komplementów i konstruktywnej krytyki.

Zad. domowe: Tydzień przyjemności (losowanie).

WARSZTAT 5:

MOJE CIAŁO

Harmonogram: wnioski z pracy domowej, Co Ty wiesz i myślisz o swoim ciele? – praca z lustrem, praca z ciałem, praca z emocjami, praktyka wdzięczności. Element spotkania będzie relaks.

Zad. domowe: praktyka wdzięczności.

WARSZTAT 6:

INTEGRACJA PIERWIASTKA MĘSKIEGO I ŻEŃSKIEGO W SOBIE.

Harmonogram: wnioski z pracy domowej, praktyka oczu, równoważenie energii kobiecej i męskiej w Tobie (w tym, mini mapa marzeń, malowanie(, wizualizacja słowiańska (równoważenie energii).

Zad. domowe: Poszukiwanie symbolu.

 

 

 

Szczegóły organizacyjne warsztatów dla kobiet

 

Terminy spotkań: 11.10, 26.10, 16.11, 23.11, 7.12, 14.12.2016 r. w godz. 17.30-20.00.

Miejsce: Uniwersytet Śląski w Katowicach, ul. Bankowa 14, sala 415.

Koszt karnetu: 210 zł za 6 warsztatów (czyli 35 zł/ jedne warsztaty).
Istnieje możliwość udziału w wybranym warsztacie, jeśli będą wolne miejsca.

Koszt udziału w jednych zajęciach: 50,00 zł.

Pierwszeństwo mają osoby, które wykupią karnety.
 

Prowadzącadr Beata Master

ZAPISY do 08 października 2016 r.

 

Zapisy prosimy kierować na adres e-mail: biuro

Podaj swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Szczerze polecam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót