Logo BE-MASTER

Mobile menu

Czy coś ze mną jest nie tak?

Warsztat budowania stabilności osobistej BE-MASTER dla kobiet (zwłaszcza w procesie zmiany).

 

Zbyt często kobiety pytają mnie, przechodząc zmianę w swoim życiu:  Beata, co ze mną jest nie tak? lub Czy ze mną coś jest nie tak? Czy ja nie chcę za dużo od życia? (podczas gdy często nie biorą prawie nic).

 

Wiem, jak to jest być w zmianie zawodowej, osobistej, zdrowotnej….Wiem, co mi pomogło, a co mnie blokowało. Dzisiaj zmiana jest dla mnie naturalnym składnikiem mojego życia. Potrafię ją dostrzec wcześniej, dobrze przejść i wyciągnąć z niej wnioski. A nawet sama ją sobie fundować. Radzę sobie ze zmianami w sposób, który mnie wspiera, rozwija. I tą wiedzą chcę się z Tobą podzielić. Pokazać Ci, że masz siłę, aby przejść przed to, co przed Tobą. I że nie jesteś w tym sama.

 

Każdą z Was, która jest w procesie zmiany zawodowej lub osobistej, a także kobiety, które chcą się wreszcie odważyć na zamianę w swoim życiu zapraszam na całodniowy warsztat pracy, którego celem jest rozpocznie i umocnienie swojej stabilności osobistej.  

 

Stabilność osobista to sytuacja, w której czujesz się osadzona, zakorzeniona, pewna siebie i jednocześnie śmiało idziesz dalej w życiu po to, co Tobie służy. Stan, w którym czujesz, że WOLNO CI (nie)działać tak, jak chcesz i tego potrzebujesz.

 

Podczas warsztatu pracujemy nad czterema obszarami:

1. JA: Poznanie siebie samej – ciało, umysł, dusza: Kim jestem? W czym jestem dobra? Jakie są moje potrzeby, cele? O czym marzę? Co jest dla mnie ważne? Jak tratuję swoje ciało? Co mi mówi moje ciało?

Tutaj przewiduję w programie: pracę z obrazami, relaksacje, wizualizację (w tym pewności siebie), pracę z potrzebami oraz pracę z ciałem.

2. ZMIANA: Co mnie blokuje w drodze do realizacji moich własnych celów? Jak sobie z tym radzić? Jak działa zmiana? Jak ją skutecznie przechodzić?

Tutaj przewiduję w programie: pracę z przekonaniami, które Cię blokują, oswajanie procesu zmiany w Twoim życiu.

3. RELACJE: Moje relacje z samą sobą i ludźmi wokół mnie. Jak poprawić jakość swoich relacji?

Tutaj przewiduję w programie: osoby chętne mogą przepracować relację, w której jest im trudno ze mną na forum(kilka osób), a pozostałe Uczestniczki będą pracować w parach.

4. ROZWÓJ: Gdzie idzie? Po co tam zmierzasz? Jak tam dojdę?

Tutaj przewiduję: zabranie każdej z Was w rozwojową podróż, podczas, której wyznaczysz ścieżkę dotarcia do tego co dla Ciebie ważne, a nawet może będzie to podróż zdrowej bohaterki (takiej która nie ratuje innych), która zobaczy swoją siłę.

 

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?

Dla kobiet w procesie zmiany w życiu zawodnym i prywatnym oraz dla tych z Was, które rozważają wprowadzenie zmiany w swoim życiu i chcą, aby w jej wyniku doświadczyć wreszcie  stabilności emocjonalnej, rozwojowej, osobistej, finansowej.

Podczas warsztatu dużo ćwiczeń wykonujesz samodzielnie i dzielisz się tym, co zechcesz w grupie. Nic musisz. Pracujemy cały dzień, od 9.00 do ok. 20.00. Taka formuła pozwala skupić się na sobie przez cały dzień oraz ułatwia zaplanowanie czasu na udział w szkoleniu.   

Podczas warsztaty przewidziana jest praca z obrazem, przekonaniami, twórcze wizualizacje oraz ze   względu na długi czas trwania szkolenia przewidziane są relaksacje.

W trackie szkolenia przewidziana 1,5 godzinna przerwa obiadowa oraz przerwy kawowe.

Na Warsztat przychodzimy w wygodnym stroju i obuwiu.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Tytuł szkolenia: Czy coś ze mną jest nie tak?

Warsztat budowania stabilności osobistej BE-MASTER dla kobiet.

 

 

Termin: 29 czerwca 2019 r.

Pracujemy od 9.00 do ok. 20.00, w tym przewidziana przerwa obiadowa ok. 1,5 godzinna oraz przerwy kawowe.

Zapisy do 20 czerwca 2019 r.

Miejsce: centrum Katowic

 

Koszt warsztatu:

a.  jeśli zapiszesz/zapiszecie się do 1 czerwca 2019 r. : 250,00 zł od osoby. Jeśli zaprosisz drugą osobę każda z Was płaci po 160,00 zł (zgłoszenia wspólne dwóch osób – łączna kwota za dwie osoby 320,00 zł).

b. jeśli zapiszesz/zapiszecie się między 2 a 20 czerwca 2019 r. : 280,00 zł od osoby. Jeśli zaprosisz drugą osobę każda z Was płaci po 180,00 zł (zgłoszenia wspólne dwóch osób – łączna kwota za dwie osoby 360,00 zł).

 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Chętne osoby proszę o kontakt mailowy. Wyślij wiadomość o treści: Jestem zainteresowana udziałem w szkoleniu z zakresy stabilności osobistej na adres: master

lub zadzwoń do dr Beaty Master: 665 740 296.  Powiem Ci, jakie są następne kroki, aby wziąć udział w szkoleniu.

 

Coach/trener: dr Beata Master

Jeśli masz pytania napisz do mnie: master

 

 

 

powrót