Logo BE-MASTER

Mobile menu

WARSZTAT PRACY TWÓRCZEJ I COACHINGOWEJ.

 

RE-NOWACJA ŻYCIA.

 

Wyjątkowe i ekskluzywne wydarzenie. Tylko dla 6 osób.

Wyjątkowe warsztaty, podczas których zadbasz o swoje ciało, umysł i duszę. Będziemy pracować kreatywnie, tworząc, własnoręcznie, piękne przedmioty oraz zadamy sobie pobudzające pytania i wykonamy inspirujące ćwiczenia, które obudzą Twoją pewność i wiarę w siebie. A wszystko to, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu gór.

 

Wyjedziesz z Brennej z własnoręcznie wykonanym dziełem i planem działania lub mapą marzeń.

 

PROGRAM RE-NOWACJI ŻYCIA:

  • W piątkowe popołudnie i wieczór - wspólną integrację oraz sens filmowy, zakończony nocną dyskusją.
  • W sobotę:

a) Poranną gimnastykę – praca z ciałem - …o poranku, delikatnie pobudzimy nasze ciała do działania. Lekkie i przyjemne drgania, elementy tańca i oddechy w skłonie. Wszystko przy subtelnych dźwiękach przyrody. Złapiesz swój oddech i rytm.

b) Warsztat BE MASTER – w poszukiwaniu sensu życia (szkolenie coachingowe). W kameralnej atmosferze przeniesiemy się do swojego wnętrza, aby zobaczyć, czy żyjesz tak, jak tego pragniesz i na to zasługujesz. Coachingowe metody pozwolą Ci przyjrzeć się Twoim wartościom i celom oraz pozbyć się przekonań, które blokują Twój potencjał. Odnowisz swoją siłę i uwierzysz w siebie i swoje życie.

c) Warsztat Majsterki. DIY cz.1: Zgodnie z przesłaniem 'zrobić coś z niczego', pracując na przygotowanych materiałach, każda z uczestniczek wykona niepowtarzalny i użyteczny przedmiot, który będzie jej służył w codziennym życiu.

Co to będzie? Niech to na razie pozostanie niespodzianką :)

d) Głęboką relaksację. Po całym dniu intensywnej pracy twórczej, przy dźwiękach muzyki zaprosimy Cię do głębokiej relaksacji. Chętni będą mogli wziąć udział w wizualizacji integrującej to, co w nas kobiecie i męskie.

  • W niedzielę w programie: rytuały tybetańskie, które praktykowane regularnie, zapewnią Ci wieczną młodość, kontynuacja warsztatu MAJSTERKI. DIY cz.1. oraz tworzenie mapy marzeń.

 

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:

MIEJSCE: domek letniskowy w Brennej

TERMIN: 17.06.2016 r. (godz. 16.00-17.00) – 19.06.2016 r. (godz. 13.00-14.00).

CENA: 600,00 zł/osoba (w tym: warsztaty, nocleg, wyżywienie. Szczegóły dokonywania płatności wyślemy na maila zgłoszonym osobom).

Zgłoszenia przyjmujemy na adres email master

do 14.06.2016 r. Prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu. Skontaktujemy się z Tobą.

 

 

TRENERZY WARSZTATÓW:

dr Beata Master - BE-MASTER: czyli przestrzeń rozwoju w formie coachingu, warsztatów, szkoleń dla tych, którzy chcą czuć pełnię życia, stawiają ważne pytania i poszukują odpowiedzi. Beata jest coachem, nauczycielem, który wspiera i pomaga Ci odkryć Twoją siłę.

 

Magdalena Szot - Wytwórczość drobna: firma założona z pasji, zamiłowania do starych mebli oraz postawy sprzeciwu wobec nadmiernej konsumpcji. Przyświeca jej myśl: Tworzyć nowe w oparciu o istniejące produktu. Zmieniać ich kształt, przeznaczenie, kolor, zachowując strukturę materiału. Tworzyć niepowtarzalne meble i dodatki.

 

 

 

 

 

 

powrót