Logo BE-MASTER

Mobile menu

KAMPANIA POZNAJ COACHING

 

Jest nam niezwykle miło zaprosić Cię do udziału w kampanii 'Poznaj Coaching', w ramach której przewidziano 55 godzin coachingu oraz 30 godzin warsztatów i webinarów. Poznaj szczegóły akcji i wybierz coś dla siebie.

 

 

Idea kampanii Poznaj Coaching

Głównym celem kampanii jest łamanie stereotypów związanych z coachingiem oraz pokazanie jego prawdziwego oblicza. W programie akcji przewidziano liczne i bardzo atrakcyjne wydarzenia, które od praktycznej strony pokażą Ci czym jest coaching oraz w jakiej sytuacji może się okazać naprawdę skutecznym rozwiązaniem.

Uznaliśmy inicjatywę 'Poznaj Coaching' za niezwykle interesującą i dlatego z prawdziwą przyjemnością włączyliśmy się do udziału w kampanii jako jeden z jej partnerów.

 

Jeżeli nadal nie jesteś przekonany do coachingu lub nie wiesz jakie korzyści mógłbyś dzięki niemu osiągnąć, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Przez cały miesiąc maj, w ramach kampanii Poznaj Coaching będziesz mógł skorzystać z kompleksowego pakietu wsparcia. W programie przewidziano m.in.:

  • sesje coachingowe,
  • szkolenia,
  • webinary.

 

Spotkania stacjonarne będą prowadzone w następujących miejscach:

  • Warszawa,
  • Kielce,
  • Trójmiasto.

 

Webinar BE-MASTER

Zachęcamy wszystkich do udziału w coachingowych akcjach on-line. W ramach kampanii zostanie przeprwowadzonych 7 webinarów. Szeroka tematyka powoduje, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. My w szczególności polecamy webinar na temat motywacji prowadzony przez dr Beatę Master.

 

 

Szczegóły webinaru:

Tytuł - Jak motywują się Ci, którzy inspirują się sami?

Data webinaru - 18 maja 2016 r.

Godzina - 19.00-20.30

Coach - dr Beata Master

 

Już dziś możesz zarezerwować sobie czas!

Gorąco polecamy.

 

 

 

 

 

powrót