Logo BE-MASTER

Mobile menu

COACHING GRUPOWY BE-MASTER

Chcesz dokonać ważnej zmiany w życiu zawodowym lub prytwanym, ale brakuje Ci siły, odwagi, pomysłu? Marzysz żeby wreszcie bez tremy przemawiać przed tysięcznym tłumem lub chociaż przed 5 osobowym zespołem w pracy? A może wreszcie chcesz więcej asertywności, motywacji, wiary w siebie w codziennych czynnościach i Twoich wyzwaniach? Podjęłaś/Podjąłeś decyzję, że najwyższy czas zapanować nad czasem, lepiej się komunikować, zarządzać, motywować innych? Chcesz sobie poradzić ze stresem, relacjami? To tylko przykładowe tematy do pracy metodą coachingu grupowego.

 

Czy wiesz, że do bezradności, bezsilności prowadzi, zdecydowanie częściej, nie sama sytuacja czy Twoja osobowość, ale brak przekonania, że można nad tym zapanować? I dlatego stworzyłam program, w którym zapoznaję Uczestniczki/Uczestników z metodami, dzięki którym odkrywają wewnętrzną motywację do działania i dokonania zmian w swoim życiu.

 

Jeśli chcesz doświadczyć siły coachingu w grupie, otworzyć się na rozwój zapraszam Cię na mentalny trening z cochem i grupą (8-15 osób).

  

Podczas coachingu pracujemy na procesie, którego celem jest stopniowe odkrywanie i wykorzystywanie Twoich własnych możliwości w sposób wzmacniający Ciebie. Ta formuła nie tylko uczy, ale także pozwala zmienić niekorzystne nawyki na takie, które wzmacniają Twój potencjał. Krok po kroku, uczysz się jak rozwijać 'mięsień' asertywności, motywacji, komunikacji, zmiany w swoim życiu. Dostajesz metody, ćwiczenia, które powtarzane systematycznie przynoszą znakomite rezultaty i nadają Twojemu życiu pełnię.

 

Informacje organizacyjne

Tytuł szkolenia: Coaching grupowy BE-MASTER

Termin: 29-30 września 2018 r. Pierwszego dnia pracujemy od 10.00 do 18.00. Z kolei, drugiego dnia zaczynamy o 9.00, a kończymy najwcześniej o 18.00. Szkolenie może się wydłużyć (drugiego dnia) do 20.00 (w zależności od liczby problemów nad którymi będziemy pracować).

Zapisy do 15 września 2018 r.

Miejsce: centrum Katowic

Koszt coachingu grupowego BE-MASTER: 500 zł (w cenie przekąski podczas przerw)

Coach/trener: dr Beata Master

 

 

 

Program coachingu grupowego BE-MASTER

DZIEŃ 1: PRZYGOTOWANIE DO COACHINGU GRUPOWEGO

Pierwszy dzień coachingu grupowego wypełniony jest ćwiczeniami rozwojowymi, które pozwolą Ci odkryć, pogłębić doświadczenie i rozumienie tego, kim jesteś i sposób w jaki działasz. W programie skupimy się na takich obszarach, jak:

  1. Poznanie siebie i samoakceptacja (mocna praca z perspektywami czasowymi).
  2. Moje wartości i sztuka stawiania priorytetów
  3. Stawianie granic
  4. Praca z przekonaniami

 

DZIEŃ 2: COACHING GRUPOWY I PLANOWANIE

Cały dzień wypełni nam sesja coachingu grupowego. Wśród osób, które bliżej poznasz pierwszego dnia, w atmosferze zaufania i wsparcia masz okazję podzielić się  problemem/wyzwaniem/zmianą, przed którą aktualnie stoisz/jesteś. Każda/y Uczestniczka/Uczestnik będzie pracował/a nad swoim indywidualnym zagadnieniem przy wsparciu coacha i grupy. Ogromnym atutem tej formuły jest wyciąganie wniosków z pracy innych osób także dla siebie. Wiele osób uważa, że dzięki takiej formule doświadcza kilka, a nawet kilkanaście sesji coachingowych jednego dnia.

 

Jak wygląda ten dzień?

Uczestnik/czka prezentuje na forum problem, z którym przyszedł/przyszła. Coach uruchamia proces grupowego coachingu. Przechodzimy przez kolejne fazy procesu, w który zaangażowana jest cała grupa. W ostatnim etapie, osoba reprezentująca problem podejmuje decyzję, wyciąga wnioski. Jeśli istnieje potrzeba, coach wprowadza dodatkowe narzędzie.

Jest to niezwykle skuteczna i transformująca formuła szkoleniowa, w której rozwiązanie Uczestnik znajduje samodzielnie.

 

Drugi dzień kończymy mocnym ćwiczeniem z zakresu planowania swoich celów. Tak, abyś miał/a pewność, że to, co postanowisz ma ogromną szansę zrealizować się tak, aby Tobie służyło.  

 

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W COACHINGU GRUPOWYM?

Coaching jest dla każdej osoby dorosłej, która świadomie chce dokonać zmiany w swoim życiu (w różnych polach i obszarach). Zapraszamy na coaching grupowy zarówno osoby, które już brały udział w sesjach coachingowych, jak i te, które nie mają w tym zakresie żadnych doświadczeń.

 

KORZYŚCI UDZIAŁU W COACHINGU

Największą korzyścią coachingu grupowego BE-MASTER jest praca na Twoim realnym problemie/wyzwaniu. 100% koncentracji na Tobie.

Ponadto, biorąc udział w Coachingu Grupowym BE-MASTER masz szansę dowiedzieć się, m.in.: 

- jak rozszerzać perspektywę i łamać kody w myśleniu, które utrudniają efektywne działanie i blokują sukcesy,

- jak efektywnie stawiać granice,

- jak trwale i twórczo motywować siebie i podopiecznych do działania,

- jak skutecznie poszukiwać swoich zainteresowań i pasji,

- jak budować postawę determinacji w dążeniu do celów,

- jak twórczo i efektywnie wykorzystywać pytania w procesie rozwojowym,

- jak pracować z ograniczającym przekonaniami, które ograniczają pole widzenia,

- jak ożywiać własną pasję w pracy,

- jak planować i realizować swoje działania,

- jak radzić sobie i zachować równowagę w zmianie.

 

Jak zgłosić się na Coaching Grupowy BE-MASTER?

Jeśli jesteś zainteresowana/y udziałem w coachingu grupowym BE-MASTER prześlij formularz zgłoszeniowy. My skontaktujemy się z Tobą i wyjaśnimy krok po kroku, co należy zrobić, aby wziąć udział w procesie.  

 

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z biurem BE-MASTER.

Napisz maila lub zadzwoń tel. 791 733 089

 

 

 

 

 

powrót