Logo BE-MASTER

Mobile menu

Pomysł na prezent świąteczny

Prezenty mogą być różne. Ja osobiście lubię takie, które ułatwiają mi życie lub książki, które kocham i na które zawsze znajdę miejsce w mieszkaniu. Inni wolą otrzymać coś naprawdę pięknego i nietuzinkowego. Ważne, aby prezent naprawdę był oczekiwany przez Obdarowaną/Obdarowanego. Tutaj polecam uważnie słuchać siebie i naszych Bliskich. Między słowami można sporo dowiedzieć się o ich marzeniach, potrzebach. Tych dużych i małych. Może właśnie czekają na prezent, który wesprze ich w życiowej zmianie lub podejmowaniu decyzji, rozwianiu siebie. Jeśli tak, lub jeśli Ty marzysz o takim prezencie podpowiedź Świętemu Mikołajowi. A ja ma dla niego idealne rozwianie.

 

Świąteczny, promocyjny bon podarunkowy

Jeśli chcesz sprawić wyczekiwaną niespodziankę bliskiej Ci osobie (lub sobie), możemy przygotować dla Ciebie dedykowany bon podarunkowy na trzy sesje coachingowe. 

 

Zamawiając trzy sesje coachingowe zapłacisz 20% taniej. W pakiecie pierwsza sesja jest o 100 zł tańsza.

Cena vouchera:

  • 350 zł (ZAMIAST 450 zł) za 3 sesje on-line - OSZCZĘDZASZ 100 zł
  • 500 zł (ZAMIAST 600 zł) za 3 sesje na żywo w Katowicach - OSZCZĘDZASZ 100 zł

 

Voucher podarunkowy BE-MASTER

 

Bon będzie ważny przez kolejne 3 miesiące od daty zakupu.

Sesje coachingowe mogą być zrealizowane w formie stacjonarnej (coaching Katowice) lub on-line (coaching przez skype).

Osoba, która zostanie bonem podarunkowym może bezpośrednio skontaktować się z biurem BE-MASTER w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania.

Zapewniamy dużą elastyczność w zakresie ustalania terminów spotkań.

 

 Bon podarunkowy BE-MASTER

 

Jak zamówić bon świąteczny?

Napisz do nas na adres e-mail: biuro lub zadzwoń. Przygotujemy spersonalizowany voucher podarunkowy dla bliskiej Ci osoby. Voucher zostanie przesłany mailowo.

 

Sprawdź, być może ktoś w Twoim otoczeniu bardzo liczy właśnie na taki prezent.

Nowy Rok to idealny czas na rozpoczęcie przygody związanej z odkrywaniem swojej ścieżki życiowej. To świetny czas, aby wreszcze zacząć żyć własnym życiem i dobrze czuć się we własnej skórze.

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

 

powrót