Logo BE-MASTER

Mobile menu

Pomysł na prezent świąteczny

Prezenty mogą być różne. Ja osobiście lubię takie, które ułatwiają mi życie lub książki. Inni wolą otrzymać coś naprawdę pięknego i nietuzinkowego. A czy Ty wiesz czego pragną Twoi bliscy, znajomi, pracownicy? Czy wiesz czego Ty sama/sama pragniesz? Grudzień to świetny moment, aby się zatrzymać i nad tym chwilę pomyśleć.

A co powiesz na to, aby z okazji Świat podarować sobie lub innym prezent, który może odmienić Twoje życie, Twoich bliskim, znajomych czy nawet naszych współpracownikom? Dzięki temu możesz sprawić, że postanowienia noworoczne doczekają się realizacji, nie tylko w Twoim życiu.  

 

Promocyjny bon podarunkowy

Jeśli chcesz sprawić niespodziankę bliskiej Ci osobie, możemy przygotować dla Ciebie dedykowany bon podarunkowy na dwie lub więcej sesji coachingowych. 

Zamawiając dwie sesje coachingowe zapłacisz tylko za jedną godzinę. W pakiecie pierwsza sesja jest zawsze bezpłatna. Zamawiając dwa spotkania (czyli realnie około 2,5-3 godzin indywidualnej pracy z coachem) zapłacisz tylko za jedno spotkanie.

Cena vouchera - 139 zł

W ramach tego bonu możesz zrealizować:

  • indywidualny coaching - do wyboru life coaching, coaching edukacyjny, coaching kobiet, coaching kariery zawodowej),
  • indywidulną konsultację specjalistyczną, np. w zakresie wystąpień publicznych, efektywnej komunikacji czy asertywności.

 

Voucher podarunkowy BE-MASTER

Bon będzie ważny przez kolejne 3 miesiące od daty zakupu.

Sesje coachingowe mogą być zrealizowane w formie stacjonarnej (coaching Katowice) lub on-line (coaching przez skype).

Osoba, która zostanie bonem podarunkowym może bezpośrednio skontaktować się z biurem BE-MASTER w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania.

Zapewniamy dużą elastyczność w zakresie ustalania terminów spotkań.

 

 Bon podarunkowy BE-MASTER

 

Jak zamówić bon świąteczny?

Napisz do nas na adres e-mail: biuro lub zadzwoń. Przygotujemy spersonalizowany voucher podarunkowy dla bliskiej Ci osoby. Voucher zostanie przesłany mailowo.

 

Sprawdź, być może ktoś w Twoim otoczeniu bardzo liczy właśnie na taki prezent.

Nowy Rok to idealny czas na rozpoczęcie przygody związanej z odkrywaniem swojej ścieżki życiowej. To świetny czas, aby wreszcze zacząć żyć własnym życiem i dobrze czuć się we własnej skórze.

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

powrót