Logo BE-MASTER

Mobile menu

Trening praktyczny - wystąpienia publiczne

 

Jest taka bajka o orle, który przyszedł na świat w kurniku i był pewny, że jest kurą. Zachowywał się więc,  jak na dobrą kurę przystało. Dziobał ziarno, grzebał w trawie i nawet, gdy się odrobinę wysilił, machając skrzydłami, unosił się w powietrzu. Pewnego dnia zobaczył na niebie pięknego, wielkiego ptaka. Wzbudził on jego podziw i zachwyt. Starsza od niego kura powiedziała: 'To jest orzeł. Król ptaków'. Nasz bohater pomyślał, ach jak cudownie byłoby być choć w połowie takim wspaniałym ptakiem jak ten na niebie. Jednak, nigdy nikt mu nie powiedział, że on też jest orłem. Nigdy też, on sam nie miał odwagi odkryć go w sobie. Więc żył i umarł myśląc, że jest kurą.

 

Jeśli sama myśl o wystąpieniu publicznym sprawia, że czujesz się właśnie 'kurą', która marzy o czymś więcej i nie widzisz żadnych zadatków w sobie na orła w tej dziedzinie, mam dla Ciebie bardzo ważną wiadomość.

 

Sposób na przygotowanie przemówień

Nie ma jednego, sprawdzonego sposobu na budowanie wspaniałych przemówień. Sekret nie istnieje. Jest jednak wiele ważnych składników, które dobrze użyte mogą sprawić, że ludzie, pracownicy, rodzina, szef zaczną Cię słuchać. A może nawet za Tobą podążać.

 

I te składniki będą elementami treningu praktycznego BE-MASTER BUSINESS CLASS – Powiedz to. Sztuka wystąpień publicznych.

 

PROGRAM TRENINGOWY:

10.00 – 11.00  Wprowadzenie do treningu wystąpień publicznych.

11.00 – 12.00  'Przygotuj się ponad miarę, a potem daj się ponieść' (R. Brett). Przygotowanie jako klucz do sukcesu. Składniki prezentacji mistrzów sztuki wystąpień publicznych – część wykładowo-warsztatowa.

W tej części pokażę Ci takie narzędzia, jak matryca wystąpienia czy matrioszka publiczności. Są bezcenne w budowaniu pewności siebie podczas wystąpień.

12.15 – 13.15 Oswajanie zasady 3P.

Poznasz i zastosujesz w praktyce metodę, którą stosują znani mówcy – prezydenci, przedsiębiorcy, inspiratorzy. Poznasz techniki przemówień, które stosował sam Steve Jobs i nie tylko. Zobaczysz na wykresie jak tworzy się przemówienia, które ludzie pamiętają na długo.

13.15 – 14.00 Przerwa

14.00 – 14.45 Jak zacząć i dobrze skończyć? Czym wypełnić środek?

Tutaj będzie czas na haki, slogany, antybohaterów, a nawet shoty;) Pokażę Ci sposoby na wypełnienie treści. Udowodnię, że dobry początek i wspaniały koniec potrafią sprawić, że prezentacja zostanie zapamiętana na długo. Co więcej, pokażę Ci, że dobry koniec potrafi uratować nawet średniej jakości wystąpienie.

14.45 – 15.45 Mowa ciała/emisja głosu.

Poruszamy swoimi ciałami, usłyszymy własny głos. Będzie intensywnie i momentami naprawdę zabawnie.

15.45 – 16.00 Przerwa

16.00 – 17.00 Techniki radzenia sobie z tremą.

Drżenie, gęsią skórkę, suchość w gardle i paraliż ciała da się oswoić. Można sobie nawet poradzić z syndromem czarnej dziury. Pokażę Ci techniki oraz nauczę metody NLP, która pomoże Ci poradzić sobie z tremą.

17.00 – 18.00 Trening praktyczny Uczestników.

To będzie czas dla Ciebie. Będziesz mógł/mogła powiedzieć nam to, co zechcesz.

 

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

  • wzmocnisz pewność siebie;
  • poznasz metody i narzędzia pomagające budować i prezentować to, co chcesz powiedzieć;
  • rozwiniesz sztukę argumentacji i przekonywania;
  • poznasz ćwiczenia na radzenie sobie z tremą;
  • popracujesz ze swoim głosem i ciałem;
  • poznasz ciekawych ludzi;

POWIEDZ TO, CO CHCESZ W TAKI SPOSÓB, ABY ŚWIAT TO USŁYSZAŁ.

 

SZCZEGÓŁY TRENINGU:

DATA: 21.05.2016 r.(sobota), godz. 10.00-18.00

MIEJSCE: UNIWERYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH, UL. BANKOWA 12, SALA 37.

KOSZT: 123 zł/os. (w tym kawa, herbata).

TRENERKA: dr Beata Master – doktor nauk społecznych, trenerka rozwoju interpersonalnego, coach, wykładowca na uczelniach, założycielka i autorka portalu i bloga na  www.be-master.pl. Prowadzi indywidualne sesje business coachingu dla osób indywidualnych i firm, zarządza Fundacją, marką BE-MASTER, zdobywała doświadczenie zawodowe w Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Prowadzi indywidualne konsultacje przygotowujące ludzi do wystąpień publicznych.

 

ZAPISY TRWAJĄ DO 19.05.2016 r.

Zapisy prosimy kierować na adres e-mail: biuro@be-master.pl, tel. 791-733-089.  W zgłoszeniu podaj swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu.

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

 

 

 

 

 

powrót