Logo BE-MASTER

Mobile menu

Zainspiruj się

stanowisko pracy

Co Cię powstrzymuje przed pracą marzeń?

Gdybyś miał/a pewność, że uda się to o czym marzysz, to co być zrobił/a?  Odpowiedź sobie na to pytanie sam/sama przed sobą. Odważnie, głośno nazwij swoje marzenia. Sprawdź dlaczego tak często odpuszczamy i rezygnujemy z pracy marzeń.

Jak odkryć swoją pasję zawodową?

Jak odkryć swoją pasję zawodową?

Wyobraź sobie, że jesteś w pracy, firmie, szkole, domu, w którym możesz się swobodnie rozwijać.... Wyobraź sobie, że chce Ci się pracować (nawet w poniedziałek).... Wyobraź sobie, że wzrasta Twoja pewność siebie, wiedza i Twoje kompetencje.... Wspaniała wizja, czyż nie? Sprawdź...

50 pomysłów na wprowadzenie zmian w życiu

50 pomysłów na wprowadzenie zmian w życiu

Skorzystaj z jednego z 50 pomysłów na wprowadzenie drobnych zmian, nawyków do swojego życia. Instrukcja jest banalnie prosta. Wybierz jeden i powtarzaj systematycznie. Przekonaj się jakie to proste.

10 rad jak stać się mistrzem aktywnego słuchania

10 rad jak stać się mistrzem aktywnego słuchania

Słuchanie to potężna umiejętność. Kiedy ostatnio miałaś/miałeś poczucie, że ktoś Cię tak naprawdę wysłuchał? I kiedy nie było Ci z tego powodu głupio, wstyd? Poznaj 7 rad, które pomogą Ci aktywnie słuchać i skupiać się na potrzebach drugiego człowieka. 

Kongres tutoringu

Kongres tutoringu

Zapraszamy do udzialu w IV Ogólnopolskim Kongresie Tutoringu organizowanym przez Collegium Wratislaviense. Tutoring jest szansą na odnowienie etosu wysokiej jakości edukacji i stworzenie klimatu dla wszechstronnego rozwoju człowieka. Sprawdź program Kogresu.

Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

Otwartości na to, co przed Tobą... ludzkiej życzliwości, która przyprawia o uśmiech... najpiękniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy.  

Jak poprawić relacje?

Jak poprawić relacje?

Chcesz pogłębić, rozwinąć relacje, na których Ci zależy w życiu? Naucz się świętować sukcesy oraz małe i większe osiągnięcia drugiego człowieka. Swoje zresztą też. Pozytywne efekty gwarantowane. A na końcu artykułu ćwiczenie coachingowe.

Jak zmienić swoje życie na lepsze?

Jak zmienić swoje życie na lepsze?

Zmiana - słowo klucz w procesie coachingowym. To ona prowadzi nas do głębszych pytań, poszukiwań na własny temat. Pcha nas do osobistej odpowiedzialności. Nie bój się zmian, o których masz możliwość sam/a zadecydować. Nie ma lepszego momentu na ich wprowadzenie, niż teraz.

Szkolenie Mapa Marzeń

Szkolenie Mapa Marzeń

Zapraszamy do udziału w szkoleniu Mapa Marzeń, które odbędzie się 25 stycznia w Katowicach. Marzenia to potężne narzędzie naszej wyobraźni. Stanowią świetne narzędzie coachingowe do autorefleksji nad najważniejszymi obszarami w naszym życiu.

Niech Ci marzenia wejdą w nawyk

Niech Ci marzenia wejdą w nawyk

Badania pokazują, że tylko 8% z nas dotrzymuje sobie słowa i z determinacją oraz zapałem dąży do realizacji podjętej w atmosferze sylwestrowego szaleństwa decyzji. Pobierz mapę podsumowującą 2016 r., która nie tylko pomoże Ci ustalić listę celów na przyszły rok, ale też zatrzymać się...

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia...

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia...

Pięknych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Wam BE-MASTER.

Jak zaakceptować siebie - ćwiczenia coachingowe

Jak zaakceptować siebie - ćwiczenia coachingowe

Jaki jest sens w akceptacji swoich wad? Jeżeli od wielu lat próbujesz walczyć ze swoimi kompleksami i ograniczeniami, nadszedł najwyższy czas na zmianę metody działania. Sprawdź ćwiczenia coachingowe i rozpocznij kurs akceptacji samego siebie.